SUKCESY JULKI
SUKCESY JULKIW naszej szkole uczniowie uprawiają różne dyscypliny sportowe. Jednak na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia uczennicy klasy I c- Julii Oczachowskiej, która gra w tenisa ziemnego.
Jej największe sukcesy w okresie ostatnich kilku miesięcy to:
- II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Klasyfikacyjnym "Tenis Europe" w grze pojedynczej dziewcząt do lat 14, 6-11.05.2013 Opalenica,
- II miejsce Turnieju Supermasters PZT w grze pojedynczej dziewcząt do lat 14, 6-8.09.2013 Sopot,
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w grze pojedynczej, 16-19.11.2013 Chorzów,
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w grze pojedynczej, 14-15.12.2013 Bielsko Biała.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Obecnie Julia wyjechała na turnieje międzynarodowe do Anglii i Francji. Powodzenia!