OBÓZ ZIMOWY W GÓRACH
OBÓZ ZIMOWY W GÓRACHJuż po raz szósty nasza szkoła była organizatorem obozu rekreacyjnego do miejscowości Stołowe k. Gliczarowa Górnego. Odbył się on w terminie 01- 07 luty br. Młodzież stawiała tam swoje pierwsze kroki na nartach, inni doskonalili swoją jazdę oraz próbowali sił na deskach snowboard. Wszystko to miało miejsce na stokach Bukowiny Tatrzańskiej oraz na Rusińskim. Zajęcia sportowe były przeplatane innymi atrakcjami: wycieczka do Zakopanego, pobyt na termach "Bania" w Białce Tatrzańskiej, ognisko z kiełbaskami oraz różne formy gier i zabaw świetlicowych: konkurs plastyczny, rozgrywki w tenisa stołowego, "piłkarzyki", dyskoteka, a na koniec pasowanie na narciarza czyli chrzest obozowy. Dyplomy i słodkie niespodzianki dla uczestników obozu ufundował pan Maciej Szota, serdecznie dziękujemy. Dzieci miło i atrakcyjnie spędziły ten czas. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.