Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
X TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ JUNIOREK- INOWROCŁAW 2011
X TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ JUNIOREK- INOWROCŁAW 2011Dnia 20 maja br. III Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu zorganizowało X Turniej Piłki Koszykowej Juniorek. Mecze rozegrane zostały w sali gimnastycznej tegoż liceum. W turnieju wzięły udział 4 inowrocławskie zespoły z: III LO, IV LO, UKS "Jadwiga" oraz drużyna naszego gimnazjum w składzie: Roksana Wiśniewska, Angelika Bandoch, Marta Kaszubska, Agata Gościak, Agata Wąsacz, Klaudia Adamczyk, Weronika Orczyk, Nikola Urtnowska, Natalia Budzińska, Paulina Smokowska (zagrała tylko w jednym meczu). Opiekunem zespołu była pani Dorota Sadowska. Nasze gimnazjalistki zajęły w turnieju III miejsce, pokonując drużynę starszych koleżanek z IV LO w Inowrocławiu. Nagrodą był wspaniały puchar oraz dyplom, a dziewczęta otrzymały drobne upominki i słodkie niespodzianki. Najlepszą zawodniczką naszej reprezentacji została Angelika Bandoch, która w nagrodę dostała śpiwór. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawiała się następująco: I miejsce UKS"Jadwiga", II miejsce- III Liceum Ogólnokształcące, III miejsce- Gimnazjum nr 2, IV miejsce- IV Liceum Ogólnokształcące.