DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO ORAZ MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. III
DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO ORAZ MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. IIIW tym roku Dzień Sportu Szkolnego odbył się 16 czerwca na terenie naszego boiska szkolnego. Starty poprzedziło spotkanie młodzieży z naszymi utalentowanymi sportowo gimnazjalistkami: Aleksandrą Kuls (karate) oraz Julią Oczachowską (tenis ziemny). W ciekawy sposób dziewczęta opowiedziały o swojej karierze sportowej, doznanych sukcesach i porażkach oraz pokazały zdobyte trofea. Po tej duchowej uczcie, uczniowie przeszli do zmagań sportowych w ramach Konkursu Bicia Sportowych Rekordów Szkoły. Spośród wielu konkurencji tj. biegów na dystansach: 60m, 300m, 800m, 1000m; skoku w dal, wzwyż, dosiężnego; pchnięciu kulą, rzutu dyskiem i oszczepem każdy znalazł coś dla siebie i mógł wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Wszystko to odbywało się pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego- pań: Anny Ciechanowskiej, Aleksandry Procek, Doroty Sadowskiej, Katarzyny Sytkow, Małgorzaty Krokowskiej. Po zakończonej imprezie odbyło się podsumowanie tych zmagań oraz Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej chłopców klas III. W tych ostatnich rozgrywkach najlepszą okazała się klasa 3b, dalej kolejno 3a, 3e, 3c, 3d. Najlepszym strzelcem został Mariusz Rzadkowalski z 3e, a najlepszym bramkarzem Kacper Świątkowski z 3b. Organizatorem i sędzią zawodów była p. Katarzyna Sytkow. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy pobicia sportowych rekordów szkoły już za rok.