POŻEGNALNY MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
POŻEGNALNY MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW minionym tygodniu miłą niespodziankę sprawiła reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt, która zorganizowała pożegnalny mecz uczennice- nauczyciele Gimnazjum nr 2. Głównymi pomysłodawczyniami były: Justyna Zbieranek i Kinga Kieliszak, a sponsorami wszystkie gimnazjalistki z zespołu: Justyna Zbieranek, Natalia Lewandowska (3a), Izabella Czajkowska, Kinga Sucharska (3b), Magdalena Zybała (3c), Kinga kieliszak (3d), Oliwia Dąbrowska (2e). Przy dobrej zabawie oraz gorącym dopingu publiczności zwyciężyło młodsze pokolenie 2:0. Belferowski team tworzyły: Aleksandra Procek (w-f), Joanna Bochat (j.polski), Karolina Gertz (j. angielski), Katarzyna Sytkow (w-f), Małgorzata Krokowska (w-f), Monika Piskor (matematyka). Po zakończonym meczu dyrektor szkoły- Ireneusz Zieliński, wręczył uczestniczkom medale, dyplomy, upominki oraz przekazał wszystkim, że tego typu pożegnalne mecze staną się coroczną tradycją naszego gimnazjum.