MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓWDnia 26 września br. na „Orliku” naszego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców klas I. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce klasyfikacja mistrzostw przedstawiała się następująco:
I miejsce- klasa 1D (I zespół)
II miejsce- klasa 1C
III miejsce- klasa 1E
IV miejsce- klasa 1B
V miejsce- klasa 1A
VI miejsce- klasa 1D ( II zespół)
Zwycięski team tworzyli: Adrian Marjański, Hubert Jakubiak, Jakub Majewski, Jan Stachowiak, Kamil Kobylarek, Krzysztof Maziarka, Michał Królikowski, Wiktor Rychwicki. Najlepszym strzelcem został Wiktor Andrzejewski z kl. 1A, a najlepszym bramkarzem- Jan Stachowiak z kl. 1D. Organizatorkami rozgrywek były panie: Anna Ciechanowska, Katarzyna Sytkow. Dziękujemy wszystkim za wzorową postawę sportową i bojowego ducha walki!

Dwa tygodnie wcześniej- 12.09.2014r, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców dla klas II-III. Do udziału w zawodach zgłosiły się 4 zespoły. Bezkonkurencyjnie z kompletem 9 punktów zwyciężyła klasa 3D. Na kolejnych miejscach uplasowały się: 3A/E, 3C, 2E. W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: Jakub Boniewicz, Jakub Jasiczek, Kacper Najdek, Marcin Sieczyński, Norbert Piątkowski, Piotr Guzik. Najlepszym strzelcem został Piotr Guzik, a najlepszym bramkarzem Norbert Piątkowski (oboje z 3D). Organizatorem i sędzią mistrzostw była pani Katarzyna Sytkow. Gratulacje!