SZCZĘŚLIWA SOBOTA DLA POLSKICH KIBICÓW PIŁKI NOŻNEJ
SZCZĘŚLIWA SOBOTA DLA POLSKICH KIBICÓW PIŁKI NOŻNEJSobota- 11 października br.- okazała się być bardzo szczęśliwą dla polskich kibiców piłki nożnej, wśród których znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum. Tego dnia na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków oglądaliśmy zmagania młodych zawodników w ramach I rundy eliminacji do Mistrzostw Europy U-19. Holandia pokonała Mołdawię, a Polska- Andorę z wynikami 3:0. Do należytego dopingu zachęcały młodzież o dziwo kobiety: Aleksandra Procek i Katarzyna Sytkow. Delektowania się smakiem piłki nożnej, w tę sobotę, dopełniła polska reprezentacja, która odniosła historyczne zwycięstwo z Niemcami! W meczu eliminacji Euro 2016 "Biało-czerwoni" po piekielnie ciężkim boju pokonali aktualnych mistrzów świata 2:0! Bramki zdobyli Arkadiusz Milik i Sebastian Mila. Cieszymy się ze zwycięstw obu reprezentacji, gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!