UROCZYSTE OTWARCIE SZKOLNEJ SIŁOWNI
UROCZYSTE OTWARCIE SZKOLNEJ SIŁOWNIPoniedziałek 27 października 2014 roku był kolejnym szczęśliwym dniem dla społeczności Gimnazjum nr 2. Tego dnia gościliśmy Prezydenta Miasta Inowrocławia- pana Ryszarda Brejzę Przewodniczącego Rady Miasta- pana Tomasza Marcinkowskiego, Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu- panią Magdalenę Kaiser, Przewodniczącą Rady Rodziców – panią Sylwię Sztandur, celem dokonania uroczystego otwarcia naszej nowej, szkolnej siłowni. Imprezę uświetnił występ: Angeliki Boniśniak, Aleksandry Kuls, Natalii Folgii z zespołu gimnastycznego „Tańczące chmurki”, przygotowanego przez Katarzynę Sytkow. Spotkanie było okazją podsumowania zawodów rozegranych we wrześniu i październiku przez nauczycieli w-f Gimnazjum nr 2: Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców klas I, II, III, przeprowadzonych przez Annę Ciechanowską i Katarzynę Sytkow oraz Mistrzostw Szkoły Trójek w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców klas I-III, przeprowadzonych przez Aleksandrę Procek i Katarzynę Sytkow. Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk prezydenta i dyrektora gimnazjum puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy zmagań słodką niespodziankę. Po podsumowaniu konkursów wszyscy goście oraz społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym otwarciu siłowni, a uczniowie w zajęciach piłki siatkowej , z wykorzystaniem nowego sprzętu oraz pokazie fitness, przygotowanym przez Elżbietę Andrzejewską.