DWÓJKA MISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS III
DWÓJKA MISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IIIDnia 4 grudnia 2014r. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Inowrocławiu, odbyły się Mistrzostwa Miasta w Halowej Piłce Nożnej 5-osobowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiła młodzież z Gimnazjum nr 2, 3, 4. Naszą szkołę reprezentowali: Artur Jaskólski, Jakub Boniewicz, Jakub Jasiczek, Kacper Najdek, Krzysztof Jędraszak, Marcin Sieczyński, Norbert Piątkowski, Piotr Guzik (3d), Piotr Sztandur (2c). Chłopcy sprawili nam miłą niespodziankę, pokonując oba zespoły zdobyli I miejsce. W ten sposób zakwalifikowali się do eliminacji Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, które odbędą się 19 stycznia 2014r. w Janikowie.opiekunem zespołu jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!