DWÓJKA WICEMISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS II
DWÓJKA WICEMISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IIWtorek10 luty 2015r. okazał się być szczęśliwym dla piłkarzy naszej szkoły. Tego dnia w Hali WDS odbyły się Mistrzostwa Miasta w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas II. W rozgrywkach wzięły udział dwie reprezentacje „Dwójki”. Pierwsza w składzie: Krysztoforski Patryk (2b), Olechowicz Szymon (2c), Kołodziejczak Kacper, Rzeźnik Paweł, Wojtkowiak Paweł (2d), Dziamski Filip, Mrozowski Dominik (1c) wywalczyła II miejsce. Drugi team zajął III miejsce, a tworzyli jego pierwszoklasiści: Andrzejewski Wiktor (1a), Szeląg Marcin (1b), Jędrzejczak Paweł (1c), Jakubiak Hubert, Mariański Adrian, Stachowiak Jan (1d), Kacper Łęczycki (1e). Wyprzedziło nas tylko Gimnazjum nr 4, a za nami znalazło się Gimnazjum nr 3 i ZSI. Opiekunem obu zespołów jest pani Katarzyna Sytkow. Gratulacje!