OBÓZ ZIMOWY- GLICZARÓW GÓRNY 2015
OBÓZ ZIMOWY- GLICZARÓW GÓRNY 2015Kolejny raz Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu było organizatorem zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży w pięknych, polskich Tatrach- w Gliczarowie Górnym. Obozowicze codziennie wypoczywali na świeżym powietrzu, zjeżdżając na sankach, doskonaląc jazdę na nartach i snowboardzie. Młodzież uczestniczyła również w kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, odwiedziła Zakopane, relaksowała się w ciepłych termach w Bukowinie Tatrzańskiej, współzawodniczyła w grach i konkursach. Ci, którzy pojechali w góry pierwszy raz przeszli "Chrzest Obozowy". Super słońce, duża ilość białego puchu, wspaniałe powietrze, piękne widoki pozwoliły nabrać gimnazjalistom sił do dalszej nauki. Szkoda tylko, że tegoroczne ferie zimowe tak szybko minęły.