TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHW sobotę 14 marca br. odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Czwórek dla Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. W zawodach wzięły udział cztery zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 4 i 11, które rozgrywały swoje mecze systemem „ każdy z każdym”. Między nimi siatkarki zwiedziły naszą szkołę. I i II miejsce wywalczyły drużyny z SP 11, przygotowane przez p. Aleksandrę Mazurkiewicz, a III oraz IV miejsce z SP 4 , trenerem których jest pani Kamila Sikora. Dziewczęta otrzymały puchary, medale i upominki, które ufundował Urząd Miasta, Drukarnia „TOTEM”, Rada Rodziców Gimnazjum nr 2. Uczestniczkom turnieju wraz z opiekunami składamy gratulacje, a sponsorom serdeczne podziękowania. Organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.