MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓWDnia 27 marca br. w sali naszego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas I. Impreza ta była realizacją projektu edukacyjnego z wychowania fizycznego przez uczniów: Mikołaja Chodorowskiego ( z 2e), Mikołaja Szyperskiego, Piotra Sztandura, Szymona Olechowicza (z 2c). Opiekunem chłopców i sędzią zawodów była p. Katarzyna Sytkow. Do współzawodnictwa zgłosiło się siedem zespołów, które zostały rozlosowane na dwie grupy, gdzie tam mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Po zaciętej i wyrównanej walce klasyfikacja mistrzostw przedstawiała się następująco:
I m- 1 D (I zespół)- Adrian Marjański, Hubert Jakubiak, Jan Stachowiak, Kamil Kobylarek, Michał Królikowski, Wiktor Rychwicki.
II m- 1 C (I zespół)- Adam Wypych, Bartosz Harenda, Dominik Mrozowski, Filip Dziamski, Jakub Kowalski, Paweł Jędrzejczak.
III m- 1 E- Filip Mianowany, Igor Mianowany, Kacper Łęczycki, Marcin Kawecki, Marek Górniak, Marcin Nowak, Szymon Biskup.
IV m- 1 D (II zespół)- Bartosz Mucek, Emil Sójkowski, Jakub Majewski, Kajetan Chachurski, Krzysztof Maziarka, Mateusz Antoniak.
V m- 1 A-Dominik Rynka, Jakub Szpadziński, Kacper Gołaj, Kacper Romanowski, Kacper Stawicki, Wojciech Modrzyński.
VI m- 1 B- Marcin Szeląg, Mateusz Kazimierski, Mateusz Ziebart, Michał Wąsacz, Przemysław Haczyński.
VII m- 1 C (II zespół)- Aleksander Żeromski, Dylan Paluch, Jakub Chojnacki, Jakub Szlagowski, Kacper Tomaszewski, Łukasz Szczygielski, Przemysław Klepner.
Najlepszymi strzelcami zostali: Jakub Szpadziński i Marcin Szeląg.
Zwycięskie zespoły otrzymały dyplomy, puchary i słodkości z rąk pani dyrektor Ewy Bogdanowicz.
Tydzień wcześniej w ramach mistrzostw, swoje mecze rozegrały dwie klasy III. Zwycięstwo odniosła 3 D w składzie: Jakub Boniewicz, Jakub Jasiczek, Janek Janowski, Kacper Najdek, Krzysztof Jędraszak, Marcin Sieczyński, Piotr Guzik, która pokonała team złożony z uczniów 3 A/ 3C/ 3E- Damian Antczak, Mikołaj Falborski, Patryk Połatyński, Piotr Grabski, Sebastian Dąbrowski. Najlepszym zawodnikiem został Kacper Najdek, a bramkarzami:Jakub Jasiczek i Jan Janowski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!