Sport - Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR SAMORZĄDOWCÓW
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR SAMORZĄDOWCÓWW dniach 7- 15 maja br na Orliku naszego gimnazjum odbył się Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej Chłopców o Puchar Samorządowców. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły z klasy Ia, Ic, Id, Ie. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" w dwóch rundach. Podsumowania turnieju dokonali podczas Białej Soboty sami samorządowcy- panowie: Rafał Lewandowski i Henryk Procek , a wyniki zmagań piłkarskich przedstawiały się następująco:
I miejsce i puchar ufundowany przez Posła na Sejm RP- Krzysztofa Brejzę wywalczył zespół z klasy I c w składzie: Adam Wypych, Bartosz Harenda, Dominik Mrozowski, Dylan Paluch, Filip Dziamski, Jakub Kowalski, Paweł Jędrzejczak
Puchar za II miejsce ufundowany przez Przewodniczącego Komisji Sportu przy UM- Rafała Lewandowskiego powędrował do drużyny z klasy I d, a tworzyli ją: Adrian Marjański, Bartek Mucek, Hubert Jakubiak, Jakub Majewski, Jan Stachowiak, Kamil Kobylarek, Michał Królikowski, Wiktor Rychwicki.
III miejsce i puchar ufundowany przez Radnego Powiatowego Henryka Procka otrzymał team z klasy I a, którego członkami byli: Hubert Łukawski, Jakub Szpadziński, Jakub Uciński, Kacper Gałaj, Kacper Romanowski, Kacper Stawicki, Patryk Chabasiński, Wiktor Andrzejewski.
IV miejsce zajęli chłopcy z klasy I e- Filip i Igor Mianowani, Kacper Łęczycki, Marcin Kawecki, Marcin Nowak, Marek Górniak, Mikołaj Najdek, Szymon Biskup.
Najlepszym strzelcem turnieju został Dominik Mrozowski, a bramkarzem Jakub Kowalski.
Organizatorem i sędzią zawodów była Katarzyna Sytkow.
Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy, a sponsorom dziękujemy za ufundowanie pucharów!