Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCHDnia 17 października br. ,,pod siatką" w Gimnazjum nr 2 spotkały się zespoły Gimnazjum nr 3, 4, I LO im J. Kasprowicza oraz dwie drużyny z naszej szkoły. Organizatorkami turnieju były: Dorota Sadowska i Aleksandra Procek. Celem imprezy było doskonalenie umiejętności gry w piłkę siatkową oraz promowanie aktywnego spędzenia czasu wolnego. Wszystkie zespoły stoczyły wyrównane spotkania, ale zwycięzcą mógł zostać tylko jeden. I miejsce i Puchar ufundowany przez Posła na Sejm RP Krzysztofa Brejzę został wręczony przez samego darczyńcę - Gimnazjum nr 4 (trener Magdalena Matuszak), II miejsce wywalczyło Gimnazjum nr 3 (trener Małgorzata Kanciak), III zajęło Gimnazjum nr 2 (trener Aleksandra Procek). Zawodniczkom gratulujemy, w szczególności zespołowi klas pierwszych pani Doroty Sadowskiej za waleczną postawę. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów! Szczególne podziękowania kierujemy na ręce pana Tomasza Idzika za pomoc w sędziowaniu oraz dziewczętom I LO za gościnny występ.