MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 6- OSOBOWEJ CHŁOPCÓW KLAS I
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 6- OSOBOWEJ CHŁOPCÓW KLAS IDnia 22 października 2015r. odbyło się podsumowanie Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej 6- osobowej chłopców klas I- ych. W zawodach wzięły udział: I a, I b, I c, I d, I e, I f. Klasy zostały podzielone na dwie grupy i rozgrywały mecze systemem każdy z każdym, a następnie zwycięzcy grup walczyli o miejsca I- II itd. Najlepszą okazała się klasa I a w składzie: Biernacki Jan, Gemziak Jakub, Kaleta Dominik, Klimczak Dawid, Meyer Bartek, Mrotek Kordian, Stoliński Szymon, Szafrański Jakub, Wiśniewski Paweł, która w finale pokonała uczniów z I b: Derdzikowskiego Mateusza, Kaczmarka Nikodema, Klepsa Kamila, Mikołajczaka Marcina, Nowaka Kacpra, Sawickiego Jakuba, Wójcika Kamila, Ziętarę Szymona. III miejsce przypadło I d, którą reprezentowali: Hoefsmit Hendrikus, Jabłońskim Łukasz, Jędro Maksymilian, Kujawa Michał, Lewandowski Mateusz, Rapacz Szymon, Wieruszewski Patryk, Wolf Filip. Najlepszym strzelcem został Kordian Mrotek, zawodnikiem Bartosz Meyer, bramkarzem Michał Wajrak, Klasy otrzymały dyplomy i puchary z rąk pani dyrektor Ewy Bogdanowicz. Mistrzostwa były realizacją projektu edukacyjnego uczniów z klasy II a: Andrzejewskiego Wiktora, Marjańskiego Adriana, Modrzyńskiego Wojciecha, Stawickiego Kacpra, a opiekunem uczniów była p. Anna Ciechanowska.