AWANS NASZYCH PŁYWAKÓW DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA
AWANS NASZYCH PŁYWAKÓW DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWAPod koniec października br. w Krytej Pływalni "Delfin" odbyły się Miejskie Zawody Pływackie zorganizowane przez OSiR Inowrocław. Naszą szkołę reprezentowało 9 osób: Ratajczak Julia Lewandowska Wiktoria , Karólewski Dominik, Gałężewsk Kacper, Nawrocki Szymon, Haczyński Przemysław, Paluch Dylan, Tomaszewski Kacper oraz Winiarski Oskar. Drużynowo- w klasyfikacji ogólnej szkół gimnazjalnych wywalczyliśmy II miejsce. Nagrody rzeczowe , dyplomy i medale otrzymali: Julia Ratajczak za zdobycie pierwszego miejsca na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym, Dylan Paluch za zdobycie III miejsca na dys. 50 m stylem dowolnymi, II miejsca stylem grzbietowym oraz Tomaszewski Kacper za zdobycie I miejsca stylem grzbietowym i II miejsca na 50 m stylem dowolnym. Wszyscy medaliści uzyskali kwalifikacje do zawodów wojewódzkich. Opiekunem zespołu jest pani Aleksandra Procek. Serdecznie gratulujemy i życzmy następnego udanego startu!