Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO- POMORSKIEGO W PŁYWANIU
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO- POMORSKIEGO W PŁYWANIUDnia 17 listopada 2015 roku drużyna naszego gimnazjum uczestniczyła w Toruniu w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Gimnazjalistów w Pływaniu. Do zawodów zakwalifikowali się medaliści Mistrzostw Miasta : Julia Ratajczak z klasy III b, Kacper Tomaszewski z klasy II c, Dylan Paluch z klasy II c, Oskar Winiarski z klasy II e i Kacper Gałężewski z klasy Ie. Impreza zgromadziła zawodników ze Szkół Mistrzostwa Sportowego oraz z czołowych klubów pływackich naszego województwa , z którymi przyszło się zmierzyć naszym gimnazjalistom. W klasyfikacji ogólnej Julia Ratajczak zdobyła IV miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym z czasem 0:29,84 i V miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 0:39,18. Wśród panów najwyżej uplasował się Kacper Tomaszewski , który startował na 50 m stylem motylkowy i wywalczył V miejsce z czasem 0:30,21.