TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 2 W FUTBOLU STOŁOWYM
TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 2 W FUTBOLU STOŁOWYMDnia 18 grudnia odbyło się podsumowanie Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Futbolu Stołowym, który został przeprowadzony dzień wcześniej, w ramach otwarcia sali rekreacyjnej naszej szkoły. W zmaganiach sportowych wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów klas drugich chłopców. Najlepsza okazała się para z klasy 2c- Jakub Kowalski i Paweł Jędrzejczak i to ona otrzymała puchar z rąk dyrektora pana Ireneusza Zielińskiego, II miejsce zajęli Marcin Kawecki i Oskar Winiarski 2e, na III pozycji uplasowali się Mateusz Kaźmierski i Marcin Szeląg 2b. Turniej przeprowadziła p. Katarzyna Sytkow. Gratulujemy! Tego samego dnia został również podsumowany Mikołajkowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Chłopców klas I. Po zaciętej i wyrównanej grze I miejsce wywalczył zespół z klasy Ia w składzie: Gemziak Jakub, Kaleta Dominik, Meyer Bartek, Stoliński Szymon, Wiśniewski Paweł. II- team z Ie: Długosz Mateusz, Gałężewski Kacper, Olechowicz Szymon, Pawłowski Jakub, Wajrak Michał, Włosiński Maciej, III- chłopcy z Id: Jabłoński Łukasz, Kujawa Michał, Rapacz Szymon, Wieruszewski Patryk. Ten turniej był realizacją projektu edukacyjnego uczniów z klasy 2c: Bartosza Harendy, Dominika Mrozowskiego, Dylana Palucha, Jakuba Szlagowskiego, Kacpra Tomaszewskiego, Łukasza Szczygielskiego. Piłkarzom serdecznie gratulujemy! Opiekunem projektu była p. Katarzyna Sytkow. Na zakończenie gimnazjaliści obu turniejów otrzymali czekoladowe mikołaje, które ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum nr 2.