MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTGrudniowe i styczniowe poniedziałki były czasem zmagań siatkarek klas I- III naszego gimnazjum. Do mistrzostw zgłosiło się siedem zespołów, które swoje mecze rozgrywały systemem ,,każdy z każdym” . Imponująca walka, wysoki poziom techniki gry oraz ogromne zaangażowanie zawodniczek sprawiły , że zwycięzców wyłoniło bezpośrednie spotkanie między zespołami ,,Biedroneczek” (w składzie Julia Lewandowska, Zuzanna Sołtys, Martyna Sobiechowska) i ,,Nimf Boiska”(Martyna Konieczna,Patrycja Konieczna, Natalia Ratajczak), które w turnieju wywalczyły identyczną ilość punktów.
Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawiała się następująco:
I miejsce- ,,Biedroneczki" 8221;
II miejsce- ,,Nimfy Boiska" 8221;
III miejsce-,,2000 SQUAD" 8221; (Weronika Wiertel, Zuzanna Paulus, Julia Zdyb)
IV miejsce- ,,Mikołajki” (Monika Kulig, Aleksandra Fajfer, Oliwia Łopatka, Wiktoria Wojdylak)
V miejsce- ,,FC po nalewce” (Julia Misterska, Martyna Krokowska, Jakób Małgorzata)
VI miejsce- ,,Tutti Fruti” (Agata Gorzkiewicz, Julia Janas, Agata Zielińska)
VII miejsce- ,,Nimfomanki” (Krystyna Falborska, Wioleta Tabaszewska, Ola Ziętara, Natalia Kruszyna)
Organizatorkami turnieju były panie: Aleksandra Procek, Dorota Sadowska, Katarzyna Sytkow. Wszystkim uczestniczkom mistrzostw serdecznie gratulujemy!