PIOTR SZTANDUR ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU W SKOKU WZWYŻ
PIOTR SZTANDUR ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU W SKOKU WZWYŻWczoraj 18 maja br. na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Sztandur (3c) w skoku wzwyż, w biegu na dystansie 1500m - Kacper Łęczycki (2e), a na 300 m- Kordian Mrotek (1e). Miłą niespodziankę sprawił Piotrek, który skokiem na wysokości 188cm zdeklasował przeciwników, zdobywając złoty medal mistrzostw, zapewniając sobie występ w gimnazjadzie wojewódzkiej . Do zawodów przygotowała ucznia pani Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w mistrzostwach województwa, które odbędą się 31 maja br. w Świeciu.