PIOTR SZTANDUR NAJLEPSZYM SPORTOWCEM SZKOŁY
PIOTR SZTANDUR NAJLEPSZYM SPORTOWCEM SZKOŁYTradycją w naszej szkole stały się wybory najlepszych sportowców na zakończenie edukacji w gimnazjum. W tym roku został nim uczeń klasy 3c- Piotr Sztandur, który w ciągu tych trzech lat godnie reprezentował nas i odnosił sukcesy podczas zawodów miejskich, powiatowych wojewódzkich, we wszystkich dyscyplinach, w jakich szkoła rywalizowała. Wraz z nim szczególne wyróżnienia za osiągnięcia sportowe odebrały: Julia Oczachowska (tenis ziemny), Julia Ratajczak (pływanie). Nagrody i dyplomy wręczył gimnazjalistom sam Przewodniczący Rady Miasta pan Tomasz Marcinkowski. Dziękujemy wszystkim sportowcom, kończącym dzisiaj Gimnazjum nr 2 za dostarczenie nam tylu pięknych, sportowych wrażeń i życzymy powodzenia w dalszej edukacji.