MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IDnia 26 października br. w ramach projektu edukacyjnego, uczniowie klasy 2 a (Jakub Szafrański, Dominik Kaleta, Szymon Stoliński, Jakub Gemziak, Paweł Wiśniewski i Bartek Meyer) zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców klas I.
W turnieju wzięły udział cztery klasy, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. I miejsce z 9 punktami na koncie zdobyła klasa 1 b, II- z 6 punktami klasa 1 c, a III miejsce z dorobkiem 3 punktów kl. 1 d, IV miejsce- 0 punktów 1 a. Najlepszym strzelcem został Konrad Stefański, a najlepszym bramkarzem Aleksander Menclewski, oboje z klasy 1 b.
Dnia 7 listopada br. odbyło się podsumowanie rozgrywek z udziałem dyrektora szkoły p. Ireneuszem Zielińskim, którY wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy, złożył gratulacje a zwycięskiej drużynie wręczył puchar. Opiekunem projektu była Pani Anna Ciechanowska.