Sport - Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
II MIEJSCE DZIEWCZĄT W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
II MIEJSCE DZIEWCZĄT W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ10 listopada 2016 r. w sali sportowej przy ulicy M. Konopnickiej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu z udziałem siatkarek z Gimnazjów nr 2 , 3, 4 i Sławęcinka.
Zawody rozegrano systemem pucharowym. W wyniku losowania w pierwszych meczach spotkały się gimnazjalistki z "czwórki" i "trójki" ( 2:0 / 26:24, 25:17 ) oraz "dwójki" i Sławęcinka ( 2:0 / 25:19, 25:21 ). Po bardzo zaciętej walce do finału awansowały zespoły z G 2 i G 4. W meczu o III miejsce gimnazjalistki z G 3 rozbiły debiutujące w siatkówce młodsze koleżanki ze Sławęcinka 2:0 .( 25:9 , 25:9 )
W finale "czwórka" pokonała "dwójkę" 2:0 ( 25:3, 25:15) i tym samym nasza drużyna wywalczyła II miejsce. Dwójkowy team tworzyły: Julia Lewandowska, Martyna Sobiechowska ,Iga Jabłońska, Zuzanna Sołtys, Julia Misterska, Martyna Krokowska, Monika Kulik, Aleksandra Fajfer, Małgorzata Jakób, Natalia Ratajczak I Martyna Konieczna. W turnieju wyróżniono najlepsze zawodniczki a wśród nich Julię Lewandowską , która zaimponowała swoimi umiejętnościami. Siatkarki trenują pod okiem pani Doroty Sadowskiej I Aleksandry Procek. Serdecznie gratulujemy!