DWÓJKA MISTRZEM INOWROCŁAWIA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS III
DWÓJKA MISTRZEM INOWROCŁAWIA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS III29 listopada okazał się być szczęśliwym dla reprezentacji naszej szkoły. Tego dnia w Hali Widowiskowo- Sportowej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, które są zarazem Turniejem o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu. Do rozgrywek przystąpiły: Gimnazjum nr 1, 2, 3, 4 oraz ZSI. Po zaciętej walce wyprzedziliśmy wszystkie zespoły i zajęliśmy I miejsce. Szczęśliwy team tworzyli: Bartosz Harenda, Dominik Mrozowski, Paweł Jędrzejczak z 3C, Kacper Łęczycki z 3E, Bartosz Meyer z 2A, Igor Gradkowski, Jakub Pawłowski, Kordian Mrotek, Michał Wajrak z 2E, Konrad Stefański z 1B, Jakub Gralewski z 1C. Bramki dla „Dwójki” zdobyli: Mrotek- 4, Gralewski-3, Mrozowski-2. Opiekunem zespołu jest p. Katarzyna Sytkow. Gratulacje!