MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTPod koniec minionego roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Trójek w Piłce Siatkowej Dziewcząt klas I-III. Do rozgrywek zgłosiło się siedem zespołów. Po zaciętej i wyrównanej walce na podium stanęły zespoły w następujących składach: I miejsce- Agata Zielińska, Oliwia Łopatka, Wiktoria Wojdylak, II lokata- Julia Lewandowsk, Martyna Krokowska, Martyna Sobiechowska (z kl. 3 e), III miejsce- Aleksandra Fajfer, Monika Kulik, Natalia Ratajczak (z kl. 2 a). Zawody sędziowały: Aleksandra Procek, Dorota Sadowska, Katarzyna Sytkow. Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach realizacji projektu edukacyjnego przez uczennice: Gadomską Monikę, Jasiak Weronikę, Królikowską Aleksandrę, Kruszynę Natalię, Szałecką Aleksandrę, Szyperską Patrycję, Wejman Weronikę, których opiekunem była p. Katarzyna Sytkow.