MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ P. NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I
MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ P. NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IW środę 22 lutego br. w sali naszego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas I. Zawody zostały przeprowadzone w ramach realizacji projektu edukacyjnego przez uczniów klasy 2e Jakuba Pawłowskiego, Mateusza Długosza, Igora Gradkowskiego, Macieja Włosińskiego, Kacpra Żbikowskiego, Michała Wajraka, Kordiana Mrotka, Łukasza Olechowicza, których opiekunem była p. Katarzyna Sytkow. W mistrzostwach wzięły udział klasy: Ia, Ib, Ic, Id, które swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce- klasa 1B (9 pkt.)
2 miejsce- klasa 1D (6 pkt.)
3 miejsce- klasa 1C (1 pkt.)
4 miejsce- klasa 1A (1 pkt. z mniejszym dorobkiem bramek)
Najlepszym strzelcem został Konrad Stefański z dorobkiem 9 bramek, a bramkarzem Aleksander Męclewski ( z kl.1b). Poszczególne klasy reprezentowali: 1A: Jakub Stanek, Filip Seget, Sebastian Szymański, Wiktor Kolski, Jakub Gronek, Szymon Marcysiak, Jakub Stopiński.
1B: Dominik Kulak, Maksymilian Mbamu, Oliwier Karaszewski, Konrad Stefański, Filip Szczepaniak, Mateusz Rakowski, Aleksander Męclewski.
1C: Przemek Wrzesień, Hubert Zdrojewski, Miłosz Książek, Jakub Gralewski, Hubert Bandoch, Jakub Mikołajewski i Wiktor Twardowski.
1D: Łukasz Olender, Dimitrij Zholudok, Kacper Cyman. W kadrze uwieńczył wszystko Mateusz Kantorski z kl. 2c. Gratulujemy!