Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
"DWÓJKA" MISTRZEM POWIATU....
"DWÓJKA" MISTRZEM POWIATU....W Janikowie 20 października br. odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej- 6 osobowej chłopców. Okazał się on szczęśliwy dla naszego zespołu, który wywalczył I miejsce. Na kolejnych pozycjach uplasowały się drużyny: II- z Gniewkowa, III- z Janikowa, IV- z Kruszwicy. Mistrzowski team tworzyli: Augustynowicz Michał, Dąbrowski Damian, Frąszczak Patryk, Kantarek Adam, Kłosowski Mikołaj, Makowiecki Krystian, Niewiadomski Michał, Rybarczyk Maciej. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Mikołaj Kłosowski. Opiekunem drużyny jest Katarzyna Sytkow. Trzy pierwsze ekipy mistrzostw awansowały do ćwierćfinałów wojewódzkich. Jeden z nich, z udziałem reprezentacji naszego gimnazjum, zostanie rozegrany już 28 października br. na „Orliku” Szkoły Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu. Życzymy powodzenia!!!