Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
PIŁKARZE NOŻNI NA WAGĘ SREBRA
PIŁKARZE NOŻNI NA WAGĘ SREBRAPoniedziałek 13 marca, okazał się być szczęśliwym dla naszej reprezentacji, która w HWS wzięła udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu. W zawodach, poza gospodarzem, wzięło udział pięć zespołów z Gimnazjum nr 2, 3 (dwie drużyny), 4, ZSI. Mecze były rozgrywane w dwóch grupach. Miejsca w nich zajęte decydowały o dalszej walce teamów w finale. „Dwójka” w składzie: Dominik Kulak, Oliwier Karaszewski, Maksymilian Mbamu, Konrad Stefański, Mateusz Rakowski, Filip Stefański, Aleksander Męclewski (1b), Jakub Gralewski (1c), Łukasz Olender (1d) wywalczyła II miejsce. Zwycięzcą zostało Gimnazjum nr 3, na III miejscu uplasowała się „czwórka”. Opiekunem naszych piłkarzy jest pani Katarzyna Sytkow. Gratulacje! Serdecznie dziękujemy panu Longinowi Honkowiczowi za organizację turnieju.