TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHW sobotę 8 kwietnia br. w rąbińskiej hali odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn, które grały mecze systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej i wyrównanej walce na podium z I miejscem stanęły siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 11 (pierwszy zespół), z II- trzeci zespół z tej samej szkoły, a na III- Szkoła Podstawowa nr 4. Wszystkie zawodniczki otrzymały medale, upominki i słodkie niespodzianki, a szkoły- puchary, dyplomy. Na koniec zostały wyłonione najlepsze siatkarki z każdego zespołu: Zuzanna Szczepaniak, Martyna Wojdylak, Patrycja Zbijewska, Iga Ładoń, Aleksandra Maciejewska, Nina Jankowska, które otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez Drukarnię: DRUK-INTRO oraz „TOTEM”. Pragniemy podziękować Urzędowi Miasta, wymienionym drukarniom, Radzie Rodziców za pomoc w organizacji turnieju, oraz nauczycielom wychowania fizycznego- Aleksandrze Procek, Dorocie Sadowskiej, Katarzynie Sytkow.