Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCEDnia 15 maja br. na Stadionie im. Inowrocławski Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. „Dwójkę” reprezentowali: Dziamski Filip- w skoku w dal, Dominik Mrozowski- w biegu na 300m (3c), Łęczycki Kacper- w biegu na 1500m (3e), Długosz Mateusz- w skoku w dal, Gałężewski Kacper, Olechowicz Łukasz - w pchnięciu kulą, Mrotek Kordian- w biegu na 300m (2e). Najlepsze wyniki uzyskali: Ł. Olechowicz, który pchnął kulą na odległość 10,49 m, zdobył złoty medal mistrzostw i wywalczył awans do zawodów wojewódzkich; D. Mrozowski na 300m nabiegał 0:40,54 i otrzymał brązowy medal (będzie nas reprezentował w gimnazjadzie w biegu sztafetowym) oraz F. Dziamski, który skokiem z wynikiem 5,55 m uplasował się na IV miejscu. Opiekunem chłopców jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia 1 czerwca w Świeciu.