WYPŁYWALI SREBRNE I BRĄZOWE MEDALE....
WYPŁYWALI SREBRNE I BRĄZOWE MEDALE....Dnia 21 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu. W klasyfikacji drużynowej chłopcy wywalczyli srebrny medal (za Gimnazjum nr 3, pokonując Gimnazjum nr 4), dziewczęta zaś brąz ( uległy Gimnazjum nr 3 i 4).
W klasyfikacji indywidualnej :
Martyna Szafrańska /kl.I a / - zajęła II miejsce na 50m stylem dowolnym oraz III miejsce na 100 m stylem grzbietowym,
Karol Bauer /kl.II e / - zajął II miejsce na 50m stylem dowolnym oraz II miejsce na 100 m stylem zmiennym
Kacper Połeć /kl.II b/- zajął III miejsce na 100 m stylem grzbietowym,
Sztafeta męska wywalczyła II miejsce na 4x 50 m stylem dowolnym , natomiast sztafeta żeńska zdobyła III miejsce. Tuż za podium uplasowali się zawodnicy: Maria Adelska /kl.II b/,Damian Groblewski /kl.II a/ i Mikołaj Kaźmierski / kl.II b/, którzy przyczynili się do klasyfikacji drużynowej.
Opiekunem drużyny była pani Aleksandra Procek.
Gratulacje!