KUJAWASKO- POMORSKA GIMNAZJADA W LEKKOATLETYCE
KUJAWASKO- POMORSKA GIMNAZJADA W LEKKOATLETYCEDnia 1 czerwca br. w Świeciu odbyła się XIX Kujawsko- Pomorska Gimnazjada w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Dominik Mrozowski w sztafecie szwedzkiej (kl. 3c) i Łukasz Olechowicz w pchnięciu kulą (kl. 2e). Dominik pobiegł na dystansie 400m i wspólnie z kolegami: Dominikiem i Mateuszem Kowalskimi oraz Dawidem Węclewskim w sztafecie zajęli IV miejsce. Łukasz na 24 startujących uplasował się na jedenastej pozycji, co w przypadku tego drugoklasisty jest dobrą prognozą. Opiekunem chłopców jest p. Katarzyna Sytkow. Dominikowi serdecznie dziękujemy za wzorową postawę sportową, godne reprezentowanie nas i życzymy powodzenia na dalszym etapie edukacji.