Sport - Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO
DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGODzień Dziecka- 1 czerwca br. połączony był w naszej szkole ze Świętem Patrona Szkoły i Dniem Sportu Szkolnego. Na boisku odbył się konkurs „Bicia Sportowych Rekordów Szkoły”. Młodzież rywalizowała w konkurencjach biegowych, skocznościowych, siłowych. A końcowe wyniki przedstawiały się następująco:
Skok w dal dziewcząt
Kl. I
1m- Daria Frydrych- 3,75m
2m- Anna Borkowska- 3,50m
3m- Anna Kwiecińska- 3,46m
KL. II
1m- Aleksandra Fajfer- 4,30m
2m- Oliwia Świderska- 4,05m
3m- Natalia Kunke- 3,86m
KL.III
1m- Nikola Ślęzak- 4,03m
2m- Patrycja Ciejek- 3,75m
3m- Julia Lewandowska- 3,74m

Skok w dal chłopców
KL. I
1m- Hubert Bandoch- 5,40m
2m- Aleksander Męclewski- 4,91m
3m- Konrad Stefański- 4,90m
KL. II
1m- Kacper Gałęzewski- 5,35m
2m- Bartek Meyer- 5,12m
3m- Igor Gradkowski- 4,86m
KL. III
1m- Filip Dziamski- 4,97m
2m- Emil Sujkowski- 4,73m
3m- Kacper Łęczycki- 4,43m

Skok dosiężny dziewcząt
KL. I
1m- Oliwia Koczorowska- 43cm
2m- Olga Czachorowska- 42cm
3m- Jagoda Nowak- 40cm
KL. II
1m- Aleksandra Fajfer- 48cm
2m- Monika Kulik- 47,5cm
3m- Patrycja Ogrodowska- 44cm
KL. III
1m- Julia Lewandowska- 49cm
2m- Paula Sowińska- 47cm
3m- Iga Jabłońska- 45cm

Skok dosiężny chłopców
KL. I
1m- Aleksander Męclewski- 52cm
2m- Dawid migdaliki- 44cm
3m- Piotr Graczyk- 29cm
KL. II
1m- Dawid Klimczak- 60cm
2m- Bartek Meyer- 54cm
3m- Mateusz Derdzikowski- 53cm
KL. III
1m- Michał Królikowski- 61cm
2m- Kamil Kobylarek, Marcin Kawecki- 60CM
3m- Filip Dziamski- 57cm

Pchnięcie kulą dziewcząt
KL. I
1m- Martyna Pobłocka- 7,40m
2m- Katarzyna Kaczmarek- 7,35m
3m- Olga Czachorowska, Jagoda Nowak- 6,40m
KL. II
1m- Monika Kulik- 8,60m
2m- Patrycja Ogrodowska- 8,50m
3m- Aleksandra Fajfer- 7,80m
KL.III
1m- Julia Lewandowska- 8,30m
2m- Patrycja Ciejek- 7,40m
3m- Julia Siwka- 6,85m

Pchnięcie kulą chłopców
KL. I
1m- Kacper Cyman- 9,0m
2m- Janek Kuls- 8,75m
3m- Jakub Stopiński- 8,30m
KL. II
1m- Łukasz Olechowicz 12,10m
2m- Dawid Wojdan- 10,70m
3m- Kacper Gałężewski- 10,40m
KL. III
1m- Michał Królikowski, Emil Sujkowski- 10,00m
2m- Łukasz Szczygielski- 9,30m
3m- Jakub Dąbrowski- 7,80m

Rzut oszczepem dziewcząt
KL. II
1m- Monika Kuli- 12,07m
2m- Wiktoria Wojdylak- 12,00m
3m- Julia Figaj- 10,90m

Rzut oszczepem chłopców

1m- Jan Kuls- 16,80m
2m- Stanisław Kinowski- 13,10m

Rzut dyskiem chłopców
KL. I
1m- Kacper Blige- 16,10m
KL. II
1m- Bartek Meyer- 14,70m
2m- Kacper Gałężewski- 13,70m
KL. III
1m- Emil Sujkowski- 15,80m
2m- Łukasz Szczygielski- 15,50m
3m- Kacper Maciejczak- 12,10m

Bieg na dystansie 60m dziewcząt
KL. I
1m- Dagna Sitarz- 9,5s
2m- Jagoda Nowak- 9,7s
3m- Olga Czachorowska- 10,1s
KL. II
1m- Julia Grzelak- 10,0s
2m- Natalia Kunke- 10,1s
3m- Agata Gorzkiewicz- 10,3s
KL. III
1m- Nikola Ślęzak- 9,6s
2m- Patrycja Strzelec- 10,0s
3m- Julia Maziarz, Patrycja Ciejek- 10,1s

Bieg na dystansie 60m chłopców
KL. I
1m- Konrad Stefański- 8,6s
2m- Aleksander Męclewski- 8,7s
3m- Krzysztof Sygit- 8,8s
KL. II
1m- Bartek Meyer- 8,2s
2m- Kacper Nowak- 8,4s
3m- Nikodem Kaczmarek- 8,6s
KL. III
1m- Filip Dziamski, Kacper Łęczycki- 8,2s
2m- Kacper Maciejczak- 9,2s

Bieg na dystansie 300m dziewcząt
KL. III
1m- Martyna Sobiechowska- 53,48s

Bieg na dystansie 300m chłopców
KL. III
1m- Dominik Mrozowski- 42, 82s

Bieg na dystansie 1000m chłopców
KL. III
1m- Kacper Łęczycki- 3:35,32