PIĄTKA ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
PIĄTKA ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓWWczoraj 9 października br. na Orliku w Pakości rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w 6-piłkarskich chłopców. Nieoczekiwanym Mistrzem Powiatu została ekipa Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu- po 5 latach przerwy, która w wielkim finale pokonała reprezentację SP nr 2 Kruszwica 2:0, w meczu o miejsca 3 i 4 drużyna SP 14 Inowrocław pokonała 2 : 0 Dąbrowę Biskupią. W pokonanym polu pozostały ekipy Pakości i Janikowa, które to odpadły w fazie grupowej. Do osiągnięcia tego sukcesu przyczynili się: Bartosz Meyer 3a, Igor Gradkowski, Kordian Mrotek, Jakub Nowakowski, Michał Wajrak 3e, Oliwier Karaszewski, Dominik Kulak, Konrad Stefański, Maksymilian Mbamu 2b, Jakub Gralewski 2c, Filip Seget 2a. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Jakub Pawłowski. W ten sposób nasi złoci chłopcy zapewnili sobie awans do ćwierćfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 18 października w Bydgoszczy. Opiekunem młodzieży jest pani Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.