SIÓDME MIEJSCE PIŁKARZY W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ
SIÓDME MIEJSCE PIŁKARZY W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJDnia 17 października br. w Bydgoszczy odbyły się Ćwierćfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Po zaciętej i wyrównanej walce, w dogrywce, nasz zespół uległ Szkole Podstawowej nr 15 Mistrzostwa Sportowego z Bydgoszczy, a pokonał drużynę z Jezior Wielkich. W ten sposób ostatecznie zajęliśmy VII miejsce. Nasz team tworzyli: Bartosz Meyer 3a, Igor Gradkowski, Kordian Mrotek, Jakub Nowakowski, Michał Wajrak 3e, Oliwier Karaszewski, Dominik Kulak, Konrad Stefański, Maksymilian Mbamu 2b, Jakub Gralewski 2c, Filip Seget 2a. Opiekunem zespołu jest pani Katarzyna Sytkow. Dziękujemy wszystkim piłkarzom za wzorową postawę i miłe wrażenia sportowe.