UDANY WYSTĘP PŁYWAKÓW
UDANY WYSTĘP PŁYWAKÓWW piątek 27 października br. w Krytej Pływalni Delfin odbyły się Mistrzostwa Inowrocławia Szkół w Pływaniu. Uczestnik zawodów mógł płynąć na dystansie 50 m dwoma stylami do wyboru spośród trzech- dowolnym, klasycznym, grzbietowym. Naszą szkołę reprezentowali: Maria Rychwicka, Martyna Staszewska, Wiktoria Lewandowska, Jan Kuls, Kacper Gałeżewski, Paweł Stemporowski, Dawid Oczki, Maksymilian Zembrzuski. Medale wypływali: M. Rychwicka- srebrny stylem grzbietowym, brązowy stylem dowolnym; M. Staszewska- srebrny stylem dowolnym, brązowy stylem grzbietowym; W. Lewandowska- złoty stylem klasycznym, J.Kuls- złoty stylem grzbietowym, srebrny stylem dowolnym. Opiekunkami młodzieży były panie: Katarzyna Sytkow, Małgorzata Krokowska. Serdecznie gratulujemy!