MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ
MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJDnia 25 listopada br. w naszej sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły Trójek w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5. W kategorii dziewcząt zgłosiły się 2 zespoły, a chłopców 3. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", a na koniec młodzież rozegrała koedukacyjną partię szóstkami. Po zaciętej walce wyniki przedstawiały się następująco:

dziewczęta
I miejsce zespół trzecioklasistek w składzie: Wikotria Wojdylak, Aleksandra Fajfer, Monika Kulik
II miejsce wywalczyły: Zuzanna Szczepaniak, Zuzanna Ziółkowska, Agata Szczygielska

chłopcy:
I miejsce- Bartosz Meyer, Kacper Gałężewski, Michał Wajrak
II miejsce- Hubert Bandoch, Jakub Mikołajewski, Jakub Pietrzak
III miejsce- Antoni Michalak, Filip Seget, Oliwier Oczki

Na podsumowaniu zwycięskie zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy z rąk dyrektora szkoły pana Ireneusza Zielińskiego, każdy uczestnik słodką niespodziankę. Serdecznie gratulujemy!
Zawody zorganizowały: Elżbieta Andrzejewska, Małgorzata Krokowska, Dorota Sadowska, Katarzyna Sytkow.