TURNIEJ WIEDZY O SPORCIE
TURNIEJ WIEDZY O SPORCIEW sobotę 9 grudnia br. w "piątce" odbył się Turniej Wiedzy o Sporcie, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych naszego miasta. Pocieszającym jest, że młodzież nie tylko uprawia sport, ale w szerokim zakresie interesuje się wieloma dyscyplinami sportu, ich historią, spotkaniami, zawodnikami, wynikami. Poziom wiedzy w tym zakresie był wysoki i zaskakujący, mógłby zawstydzić nie jednego dorosłego. Po zaciętej i wyrównanej walce, po popełnieniu małych błędów- w dogrywce Szkoła Podstawowa nr 4 pokonała "piątkę", a "szesnastka" Szkołę Podstawową nr 10 z Szymborza, a kolejność przedstawiała się następująco:

I miejsce- Szkoła Podstawowa nr 4, którą reprezentowali: Martyna Wojdylak, Martyna Gaczkowska, Dawid Gałeżewski, Krzysztof Przybylski - 24 pkt., bez błędów w dogrywce,
II miejsce- "Piątka"- Klaudia Wichecka,Patrycja Kruszka, Paweł Drop, Wiktor Misterski - 24 pkt. z 1 błędem w dogrywce
III miejsce- Szkoła Podstawowa nr 16 w składzie: Klaudia Tochman, Michalina Szczepaniak, Filip Patyk, Paweł Wołąkiewicz - 23 pkt., bez błędów w dogrywce
IV miejsce- Szkoła Podstawowa nr 10- Wiktoria Małachowska, Zuzanna Benat, Dominik Miś, Jakub Kędzierski-- 23 pkt., z 1 błędem w dogrywce

W nagrodę szkoły z medalowymi miejscami otrzymały piłki do gier zespołowych i dyplomy. Gratulacje!!! Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego.