Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
"PIĄTKA" ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW MIASTA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
"PIĄTKA" ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW MIASTA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓWPoniedziałek- 11 grudnia br. okazał się być szczęśliwym dniem dla reprezentacji "Piątki". W HWDS odbyły się Mistrzostwa Miasta w Halowej Piłce Nożnej 5- osobowej Chłopców Szkół Podstawowych rocznika 2002, które są zarazem Halowym Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu. Do rozgrywek zgłosiło się pięć szkół: SP nr 1, 5, 8,14, Integracyjna. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach, sytemem "każdy z każdym". Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje. Druga- młodsza reprezentacja w składzie: Filip Seget (2a), Aleksander Męclewski, Dominik Kulak, Konrad Stefański, Maksymilian Mbamu, Oliwier Karaszewski (2b), Kamil Bernaciak, Maciej Kryszak,Wiktor Misterski (7a) zajęła V miejsce. Natomiast pierwsza- starsza w składzie: Jakub Nowakowski, Jakub Pawłowski, Kordian Mrotek, Michał Wajrak (3e), Jakub Szafrański (3a), Jakub Gralewski (2c) wywalczyła tytuł Mistrza Miasta w Halowej Piłce Nożnej Chłopców na rok szkolny 201 7/2018. W drodze po niego pokonali zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 8- 7:0; Szkoły Podstawowej Integracyjnej- 8:1; Szkoły Podstawowej nr 14- 4:2. Najlepszym strzelcem mistrzostw został Kordian Mrotek, który w całym turnieju celnie wbijał piłkę w bramkę, aż dziesieciokrotnie, za co otrzymał statuetkę, a zespół dyplom i puchar. Opiekunem obu drużyn jest pani Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych!