TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCHW sobotę 3 lutego br. w rąbińskiej hali odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu. Wzięły w nim udział 4 zespoły ze Szkół Podstawowych w Turzanach, w Tupadłach, inowrocławskiej "ósemki" i "piątki". Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Po zaciętej i wyrównanej walce końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:
I m- Szkoła Podstawowa im. Rodu Piastów w Tupadłach
II m- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Turzanach
III m- Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu
IV m- Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu
W skład naszej reprezentacji wchodzili: Bernaciak Kamil, Karólewski Witold, Michalak Maciej, Misterski Wiktor, Narloch Dawid, Wachowiak Adrian. Opiekunkami zespołu były panie Andrzejewska Elżbieta, Krokowska Małgorzata, Sadowska Dorota, które ten turniej organizowały oraz Sytkow Katarzyna. Dziękujemy Urzędowi Miasta za ufundowanie pucharów, a Radzie Rodziców - medali. Serdecznie gratulujemy!