ZŁOTA NIESPODZIANKA MŁODSZYCH PIŁKARZY NOŻNYCH
ZŁOTA NIESPODZIANKA MŁODSZYCH PIŁKARZY NOŻNYCHDnia 5 lutego br. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Inowrocławiu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2003 o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi, który przyjmuje się za Mistrzostwa Miasta klas II. Do rozgrywek przystąpiły Szkoły Podstawowe nr 5, 6, 8, 14, Integracyjna. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Po zaciętej walce piłkarze "piątki" pokonali wszystkich i zdobyli złote medale, które wręczył im osobiście dyrektor "czternastki" pan Rafał Pierzchalski. Nasz złoty team tworzyli: Mbamu Maksymilian, Karaszewski Oliwier, Męclewski Aleksander, Rakowski Mateusz, Stefański Konrad (2b), Gralewski Jakub (2c), Bernaciak Kamil, Kryszak Maciej, Wicherski Jakub (7a). Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Konrad Stefański , a bramkarzem- Aleksander Męclewski. Opiekunem zespołu jest pani Katarzyna Sytkow. Gratulujemy! Dziękujemy Dyrekcji SP nr 14 oraz nauczycielom wychowania fizycznego panom: Landowskiemu Mirosławowi i Mrozińskiemu Witoldowi za zorganizowany turniej.