MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓWW sobotę 3 marca br. w naszej hali odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Drużyn Mieszanych. W rozgrywkach wzięły udział trzy zespoły składające się po dwóch uczniów z klas VII, II, III gimnazjalnych. Po długiej i zaciętej walce klasyfikacja końcowa mistrzostw przedstawiała się następująco:
1m- Bernaciak Kamil, Kryszak Maciej, Mbamu Maksymilian, Mrotek Kordian, Stefański Konrad, Szczepaniak Filip
2m- Hałas Patryk, Kulak Dominik, Nowakowski Jakub, Stoliński Szymon, Wachowiak Adrian, Wajrak Michał
3m- Gralewski Jakub, Karaszewski Oliwier, Misterski Wiktor, Pawłowski Jakub, Pietrzak Hubert, Szafrański Jakub
Najlepszym strzelcem mistrzostw został Jakub Nowakowski, który zaliczył 11 celnych bramek, najlepszym zawodnikiem wybrano Kordiana Mrotka, za najlepszego bramkarza uznano Macieja Kryszaka. Podczas tak zaciętej walki na boisku nie mogło zabraknąć pięknych bramek, a strzelali je: Kordian Mrotek (przerzutką), Michał Wajrak (przez długość boiska), Jakub Nowakowski (główką). Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia p. Grzegorz Remiasz. Organizatorkami mistrzostw były nauczycielki wychowania fizycznego: Elżbieta Andrzejewska, Małgorzata Krokowska, Dorota Sadowska, Katarzyna Sytkow. wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywnie spędzony czas!