OBÓZ ZIMOWY- GLICZARÓW GÓRNY- STOŁOWE 2012
OBÓZ ZIMOWY- GLICZARÓW GÓRNY- STOŁOWE 2012Już po raz czwarty nasza szkoła była organizatorem obozu zimowego w Gliczarowie Górnym- Stołowe. Odbył się on w terminie 11.02.-17.02.2012. Dopisała nam wspaniała, słoneczna pogoda, dzięki której podziwialiśmy urzekające krajobrazy Tatr oraz radowaliśmy się puszystym śniegiem po pas. Celem obozu była nauka jazdy na nartach z instruktorami oraz doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności na stokach Bukowiny Tatrzańskiej. Dzięki tak cudownej pogodzie młodzież przebywała dużą ilość czasu na świeżym powietrzu, uczestniczyła w takich atrakcjach jak: wycieczka do Zakopanego, pobyt w gorących termach-Termy Podhalańskie, kulig saniami z ogniskiem i kiełbaskami. Wieczorami odbywały się liczne konkursy i zabawy- Mistrzostwa Obozu: w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w "Piłkarzykach" parami, konkurs plastyczny, chrzest obozowy, karaoke oraz liczne zabawy na śniegu. Opiekunami z ramienia szkoły były panie Anna Ciechanowska i Dorota Sadowska - nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 2. Już dziś zapraszamy za rok wszystkich chętnych.