HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IDnia 2 marca 2012 roku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I. Wzięły w nim udział cztery drużyny, mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Organizatorem imprezy byli uczniowie z klas III , którzy pod opieką pani Aleksandry Procek realizowali projekt edukacyjny zakładający organizację powyższej imprezy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce zdobyła drużyna ,,Muchomorków” z klasy I b w składzie : Patryk Łuczak, Filip Ligocki ,Kacper Świątkowski, Filip Mikołajczak, Piotr Ćwierz.

II miejsce: FC,,Szmacianka” w składzie: Wojciech Petrykowski, Wiktor Bauk, Sebastian Kowalski, Piotr Dobrzyński, Dominik Adamczyk, Kacper Kanderski, Jakub Szczepaniak.

III miejsce zdobyła reprezentacja klasy I e w składzie: Kamil Kawałek, Damian Michalak, Jakub Franczak, Filip Woźniak, Rafał Sas, Piotr Wietrzykowski, Mikołaj Franczak.

IV miejsce zdobyły ,,Dzikie Smerfy” w składzie Jakub Banaszak, Kacper Nowak, Patryk Ciszewski, Kamil Giminski wszyscy z klasy Id oraz Michał Obiała z klasy I a.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy !

Organizatorzy dziękują sędziemu głównemu Michałowi Niewiadomskiemu z klasy IIIF.