TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHJuż po raz drugi w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Czwórek Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów ze Szkoły Podstawowej nr 4 i 11, które zostały rozlosowane do 2 grup, mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup walczyli o I - II miejsce.
Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I miejsce- II zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11
II miejsce- I zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4
III miejsce- I zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11
IV miejsce- II zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4
V miejsce- V zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11
VI miejsce- VI zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11
Najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary, dyplomy, a najlepsze zawodniczki nagrody książkowe z rąk dyrektora Gimnazjum nr 2 p. Ireneusza Zielińskiego. Zawody sędziowały: Dorota Sadowska, Aleksandra Procek, Katarzyna Sytkow.
Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta za ufundowanie pucharów, Radzie Rodziców za medale, a Drukarni "Totem" oraz "Poligrafia Kunke" za nagrody.