DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO
DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu i Święto Patrona Szkoły. Tego dnia do rywalizacji stanęły 10- osobowe reprezentacje klas I- III (5 dziewcząt + 5 chłopców), które zmagały się w grach i zabawach w formie stacji. Pozostali uczniowie zgotowali startującym gorący doping. Z powodu niepewnej pogody współzawodnictwo sportowe przeprowadzono w dwóch salach gimnastycznych. Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
Klasy pierwsze:
I miejsce – kl. I b
II miejsce – kl. I e
III miejsce – kl. I d

Klasy drugie:
I miejsce – kl. II e
II miejsce – kl. II a
III miejsce – kl. II b
IV miejsce – kl. II d
V miejsce – kl. II f.

Klasy trzecie:
I miejsce– kl. III f
II miejsce– kl. III e
III miejsce– kl. III d

Pierwsze trzy miejsca w poszczególnych klasach nagrodzono dyplomami i pucharami. Gratulacje!
Po zakończonych zmaganiach w salach gimnastycznych, na „Orliku” odbył się towarzyski mecz piłki nożnej chłopców klas pierwszych.