Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE MIASTA KL. I- II
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE MIASTA KL. I- IIMałymi krokami dobiegają końca tegoroczne, międzyszkolne zmagania gimnazjalistów w lekkiej atletyce. Dnia 6 czerwca 2012r. na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyły się Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Miasta kl. I- II. Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Kunke, Karol Bauer, Mikołaj Rogowski (II e), Dawid Mięta, Mikołaj Błaszczyk (II a), Bartłomiej Stempczyński (II b), Filip Ligocki (I b), Jakub Banaszak, Dominik Ławniczak (I d). Pierwsze miejsca zdobyli: Łukasz Kunke w skoku w dal, Filip Ligocki w biegu na dystansie 300m, sztafeta 4x100 w składzie: F. Ligocki, K. Bauer, D. Mięta, M. Błaszczyk. Na II miejscu w skoku wzwyż uplasował się Bartłomiej Stempczyński. Po zaciętej walce 4 chłopców dostało się do finału w biegu na dystansie 100m- Karol Bauer, Mikołaj Rogowski, Mikołaj Błaszczyk, Jakub Banaszak. Najlepiej wypadł Jakub Banaszak, który zajął II miejsce. Opiekunem naszej reprezentacji była p. Katarzyna Sytkow. Gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych zawodach!