Sport - Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KONKURS BICIA SPORTOWYCH REKORDÓW SZKOŁY
KONKURS BICIA SPORTOWYCH REKORDÓW SZKOŁYDnia 11 czerwca 2012r. na boisku naszego gimnazjum odbył się Konkurs Bicia Sportowych Rekordów Szkoły. Brali w nim udział uczniowie klas I-III. W skład konkursu wchodziły następujące konkurencje: biegi na dystansach 60m, 300m, 800m dla dziewcząt, 1000m dla chłopców; skok w dal, wzwyż, dosiężny; pchnięcie kulą, rzut dyskiem i oszczepem. Puchary i nagrody, w postaci sprzętu sportowego dla najlepszych klas i zawodników ufundował Zarząd Osiedla Uzdrowiskowego w Inowrocławiu. Sponsorowi serdecznie dziękujemy, a najlepszym sportowcom gratulujemy!

Wyniki zmagań sportowych:

Bieg na dystansie 60m
kategoria dziewcząt
kl. I
1. Magdalena Zybała
2. Agnieszka Domieracka
3. Izabela Czajkowska
kl. II
1. Katarzyna Fabiszak
2. Sandra Ziółkowska
kl. III
1. Patrycja Lewandowska
kategoria chłopców
kl. I
1. Filip Ligocki
2. Jakub Franczak
3. Filip Woźniak
kl. II
1. Mikołaj Rogowski
2. Karol Bauer, Damian Gemziak
3. Damian Groblewski
kl. III
1. Marcin Falgowski
2. Jakub Maciejewski, Bartosz Podkowa
3. Damian Grabowski
Bieg na dystansie 300m
kategoria chłopców
kl. I
1. Filip Ligocki
2. Kacper Świątkowski
Kl. II
1. Dominik Urbański
2. Jakub Kubiak
3. Mateusz Kowalczyk

Bieg na dystansie 800m
kategoria dziewcząt
kl. III
1. Paulina Adrych
2. Marta Małaczek
3. Olga Pietrzak

Bieg na dystansie 100m
kategoria chłopców
kl. III
1. Michał Konieczny

Skok w dal
kategoria dziewcząt
kl. I
1. Izabela Czajkowska
kl. II
1. Daria Łodygowska
2. Karolina Wieczorek
3. Małgorzata Smoczyńska
kl. III
1. Olga Pietrzak
2. Marta Małaczek
3. Sara Dudek
kategoria chłopców
kl. I
1. Filip Ligocki
2. Jakub Banaszak
3. Dominik Ławniczak
kl. II
1. Łukasz Kunke
2. Dominik Urbański
3. Jakub Kubiak
kl. III
1. Marcin Falgowski
2. Mateusz Lewandowski
3. Mateusz Różycki

Skok wzwyż
kategoria dziewcząt
kl. I
1. Izabela Czajkowska
2. Alicja Żuchelkowska
3. Oliwia Pietrzak
kl. II
1. Weronika Orczyk
kl. III
1. Anna Jaworska
2. Paulina Wołoszyn
3. Patrycja Kowalska
kategoria chłopców
kl. I
1. Michał Grzelka
2. Damian Michalak
3. Mikołaj Franczak
kl. II
1. Łukasz Kunke
2. Damian Gemziak
kl. III
1. Artur Lewandowski
2. Krystian Makowiecki
3. Mateusz Lewandowski

Skok dosiężny
kategoria dziewcząt
kl. I
1. Kinga Sucharska
2. Magdalena Zybała
3. Dominika Bobola
kl. II
1. Karolina Pic
2. Aleksandra Przybylska, Anna Wabiszewska
3. Miriam Komarowska
kl. III
1. Paulina Adrych
2. Joanna Krawczak
3. Dominika Mantaj
kategoria chłopców
kl. I
1. Filip Ligocki
2. Kacper Świątkowski
3. Damian Michalak
kl. II
1. Radosław Gardocki
2. Maciej Kawecki
3. Kacper Połeć
kl. III
1. Marcin Falgowski
2. Jakub Maciejewski
3. Mateusz Lewandowski

Pchnięcie kulą
kategoria dziewcząt
kl. I
1. Kinga Sucharska
2. Emilia Kielak
3. Pulina Łęczycka
kl. II
1. Roksana Wiśniewska
2. Patrycja Lankiewicz
3. Weronika Mróz
kl. III
1. Sonia Lewandowska
2. Anna Marcinkowska
3. Sara Dudek
kategoria chłopców
kl. I
1. Wojciech Petrykowski
2. Dominik Nowicki, Adam Modrzyński
3. Bartosz Przybysz
kl. II
1. Karol Bauer
2. Michał Tomaszewski
3. Mateusz Kowalewski
kl. III
1. Hubert Nowakowski
2. Michał Podkowa
3. Damian Jadziniak

Rzut dyskiem
kategoria dziewcząt
kl. III
1. Sonia Lewandowska
2. Anna Marcinkowska
kategoria chłopców
kl. III
1. Hubert Nowakowski