Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
I MIEJSCE PŁYWAKÓW W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ
I MIEJSCE PŁYWAKÓW W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJDnia 5 listopada br. na Krytej Pływalni „Wodny Park” odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu. W klasyfikacji ogólnej nasza drużyna chłopców zajęła I miejsce wyprzedzając Gimnazja nr 3, 4, 1.
Miejsca na podium wypływali:
Adam Modrzyński- klasa II d - I miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym
Karol Bauer- klasa III e- II miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym oraz II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym,
Kornel Grzelak- klasa I a - I miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym oraz II miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym
Damian Groblewski- klasa III a - II miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym
W klasyfikacji zespołowej dziewczęta uplasowały się na III pozycji, a Natalia Lewandowska z klasy IIa dwukrotnie zajęła III miejsce, płynąc stylem dowolnym i zmiennym.